Contact


Het onderstaande contactformulier kun je gebruiken als je algemene vragen of opmerkingen heeft aan mijnTafel of Kkassa.
Heb je een vraag voor een van onze mijnTafel-vestigingen, dan kun je ook rechtstreeks contact opnemen.
De contactinformatie vind je onderaan deze pagina.

Je naam:

E-mailadres:

Onderwerp:

Bericht:


Onze vestigingen

mijnTafel Alphen a/d Rijn

Raadhuisstraat 138
2406 AJ Alphen aan den Rijn
Tel: 0172 - 601892
Email: alphen@mijntafel.nl

mijnTafel Arnhem

Steenstraat 59
6828 CD Arnhem
Tel: 026-3828519
Email: arnhem@mijntafel.nl

mijnTafel Emmen

Monetpassage 47-55
7811 DL Emmen
Tel: 0591-855217
Email: emmen@mijntafel.nl

mijnTafel Goes

Schuttershof 17-20
4461 DZ Goes
Tel: 0113-268710
Email: goes@mijntafel.nl

mijnTafel Groningen

Herestraat 93
9711 LD Groningen
Tel: 050 5532444
Email: groningen@mijntafel.nl

mijnTafel Haren

Rijksstraatweg 222
9752 BT Haren
Tel: 050 5351295
Email: haren@mijntafel.nl

mijnTafel Roosendaal

Nispensestraat 12
4701 CW Roosendaal
Tel: 0165-328322
Email: roosendaal@mijntafel.nl

mijnTafel Sneek

Geeuwkade 3
8601 ER Sneek
Tel: 0515 725995
Email: sneek@mijntafel.nl

mijnTafel Stadskanaal

Europalaan 20-2/20-3
9501CW Stadskanaal
Tel: 0599-637905
Email: stadskanaal@mijntafel.nl

mijnTafel Winterswijk

Roelvinkstraat 35
7101 GN  Winterswijk
Tel: 0543-769010
Email: winterswijk@mijntafel.nl

mijnTafel Zwolle

Vechtstraat 78
8021 AZ Zwolle
Tel: 038 4533347
Email: zwolle@mijntafel.nl